Spôsob dopravy

DRUHY DOPRAVY VEREJNÝMI PREPRAVCAMI:

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Cena dopravy je od 1,90 Eur do 3,90 Eur podľa zvoleného spôsobu platby. Pri uvádzaní týchto cien v inej mene ako je euro, sú tieto sadzby prepočitavané výmenným kurzom. V prípade objednávky nad 50,00 Eur (platné len pre územie Slovenskej republiky) hradí poštovné internetový obchod. Internetový obchod www.parfemyhviezd.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom:

  • Slovenskej pošty- doručenie zásielky do 7 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke. V prípade doručenia zásielky Slovenskou poštou, môže byť celková cena zákazky zaokrúhlená na desiatky centov. Cena tejto služby je 2,50 Eur, na územie Slovenskej republiky a 79,00 Kč na územie Českej republiky prostredníctvom Českej pošty.
  • kuriér spoločnosti Zásielkovňa- doručenie zásielky do 7 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, bude mať objednávku odloženú na ním vybranej pobočke pri objednávke po dobu 7 dní. V prípade doručenia zásielky spoločnosťou Zásielkovňa, môže byť celková cena zákazky zaokrúhlená na desiatky centov. Cena tejto služby je 1,90 Eur. Táto možnosť sa poskytuje len pre zákazníkov, ktorý budú realizovať prevzatie tovaru na Slovensku, prostredníctvom pobočiek "Zásielkovne" na Slovensku.