Spôsob platby

SPÔSOBY ÚHRADY

 

Všetky ceny uvedené na stránkach v mene euro sú konečné, vrátane DPH a bez ďalšieho navýšenia. Pri uvádzaní ceny v inej mene ako je mena euro sa jedná len o informatívnu cenu, konečná cena tovaru sa môže líšiť v závislosti od výmenného kurzu prepravcu (pošty) v deň expedície tovaru k rukám kupujúceho, teda v deň skutočnej realizácie úhrady kúpnej ceny kupujúcim. Tieto kurzové rozdiely znáša v plnej miere kupujúci na svoj účet. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo na zmenu cien v prípade neoprávneného zásahu do obsahu.

Dodávateľ si vyhradzuje právo na opravu ceny tovaru pred jeho odoslaním, ak sa zistí, že cena ponúkaného tovaru nebola uvedená správne. V tomto prípade musí zákazníka o správnej cene informovať a ten musí s úpravou ceny súhlasiť. V opačnom prípade nebude kúpna zmluva uzatvorená a objednávka bude dodávateľom stornovaná.

V internetovom obchode www.parfemyhviezd.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:
Dobierka - Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi, na pobočke pošty alebo na pobočke zvolenej pri objednávke prostredníctvom služby zásielkovňa (platí len pre Slovenskú republiku). Pri dobierke bude učtovaný poplatok za dobierku v hodnote 0,80 Eur alebo 30,00 Kč.
Bankový prevod - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo FIO banke. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí. Úhradu je možné realizovať v mene euro alebo v českých korunách.